Členství FM Group

FM Group je pro ...

FM Group eshop

Chcete se nejdřív seznámit s produkty firmy FM Group ? navštivte náš eshop www.fm-group-parfemy.cz
Banner

Historie

Společnost FM GROUP WORLD založili v Polsku v roce 2004 Andrzej Trawinský společně se svým synem Arturem. Firma od počátku vsadila na koncept prodeje parfémů nejvyšší kvality za příznivé ceny. A to byl problém, který pan Artur Trawinský řešil. Chtěl, aby si i ty nejkvalitnější parfémy mohl dovolit úplně každý. Jezdil proto po světě a hledal firmu, která by dopomohla jeho myšlence. Dostal spoustu zajímavých nabídek od mnoha firem.

Drom

 

Nakonec se rozhodl pro firmu DROM, která má hlavní sídlo v Mnichově v Německu s pobočkami po celém světě. Firma Drom vyrábí vůně pro největší a nejznámější prodejce parfémů na světě - Hugo Boss, Christian Dior, Gucci, Giorgio Armani, Chanel a mnoho dalších.

FM by federico mahora

 

Pan Artur Travinský začal kupovat vůně od firmy DROM a ve svých továrnách plní flakonky parfémy a prodává pod značkou Federico Mahora.

 

V záři roku 2004 se firma FM Group přizpůsobila požadavkům spotřebitelů, změnila svoji strategii prodeje a přešla na síťový marketing. Tento způsob distribuce umožňuje podnikání každému zákazníkovi - spotřebiteli parfémů FM. Díky tomu se firma FM Group začala mezinárodně rozvíjet a za dva roky se objevila ve 14 zemích Evropy a setkala se s velkou spokojeností spotřebitelů. Výsledky firmy za 2 roky působení dokázaly, že s kvalitou výrobků jsou spotřebitelé velmi spokojeni v celé Evropě.

V lednu roku 2007 převzala společnost KOSMETIKA FM GROUP CZECH s.r.o. se sídlem v Brně veškerá práva a povinnosti distribučního centra pro Českou republiku. Do této doby byla spotřebitelská síť České republiky spravována Slovenskou pobočkou se sídlem v Žilině.

Od srpna roku 2011 je značka FM Group zastupována v České republice společností FM Group Czech & Slovakia s.r.o. sídlící v Říčanech u Prahy.

Od 22.4.2013 sídlí společnost FM Group Czech & Slovakia s.r.o v Praze 4.


Od 5.5.2014 společnost FM Group Czech & Slovakia s.r.o sídlí v Praze 9

S účinností od 1. listopadu 2015 je novou centrálou společnost Family Members Bohemia s.r.o. se sídlem v Praze - na stejné adrese - Praha 9

 

Hlavními produkty FM Group vždy byly dámské a pánské parfémyparfémové vody . Roku 2009 byla uvedena i kolekce For Home dekorativni kosmetiky. Sortiment je stále rozšiřován.

Nyní je firma FM Group ve více než 50 zemích světa a nadále se rozšiřuje.

FM Group world