Členství FM Group

FM Group je pro ...

FM Group eshop

Chcete se nejdřív seznámit s produkty firmy FM Group ? navštivte náš eshop www.fm-group-parfemy.cz
Banner

Info o FM Group

KATALOGY FM GROUP - podívejte se, co vše FM Group nabízí a hned se můžete registrovat ZDE - tedy stát se členem FM Group a využívat všechny výhody členství v mezinárodní firmě FM Group

FM Group katalog PARFÉMŮ FM Group katalog dekorativní kosmetiky FM Group katalog FOR HOME FM Group katalog AURILE potřeby Vaší pleti

FM GROUP je společnost působící v oblasti FMCG a Multi Level Marketingu. Posláním FM GROUP je poskytovat vysoce kvalitní výrobky za atraktivní ceny zákazníkům přímo do jejich domácností, mimo tradiční síť obchodů.

FM GROUP Polsko bylo založeno v roce 2004 ve Vratislavi, Polsko, panem Arturem Trawińskim. Díky svému dynamickému rozvoji na zahraničních trzích vznikla, jen o tři roky později, nová společnost, FM GROUP World. Dnes jsou produkty FM GROUP známé a oceňované v mnoha zemích na šesti kontinentech. Po celém světě s FM GROUP spolupracuje okolo 600 000 Obchodních partnerů. Společnost vytváří ideální podmínky pro rozvoj mikropodnikání, mimo jiné také díky odborné podpoře podnikání a vzdělávání.

FM značka FM GroupVlajkovými produkty FM GROUP jsou prvotřídní parfémy a parfémované vody FM Federico Mahora, které byly vytvořeny ve spolupráci se společnostmi Perfand a Drom Fragrances. Značka FM Federico Mahora zahrnuje i takové výrobky, jako jsou tělové balzámy, sprchové gely, vody po holení, krémy, pěny na holení, parfémy na vlasy a jiné parfémované produkty, které jsou komplexním doplňkem vůní nabízených v kolekcích parfémů a parfémovaných vod a řadách pro péči o pleť, jako je např. SKIN LAB nebo SPA SENSES.

Značka FM GROUP MAKE UP představuje vysoce kvalitní make-up produkty, bohaté na minerální přísady, výtažky z rostlin a rostlinné oleje, které pleti poskytují přirozený vzhled a dokonalou ochranu. Široká škála módních barev umožňuje vytvořit krásný denní i večerní make-up. Sortiment zahrnuje kosmetiku pro různé typy pleti.

Logo FM GROUP FOR HOME je známkou vysoce kvalitních výrobků, které Vám pomohou udržet Váš domov čistý a krásně voňavý. Sortiment domácí chemie je pravidelně rozšiřován o další výrobky, které jsou navrženy tak, aby Vám pomohly i v takových oblastech, jako je péče a hygiena domácích zvířat nebo čištění automobilu.

Aurile je značka produktů vytvořených proto, aby Vás potěšily. Vynikající kvalitní přírodní a ochucené kávy splní očekávání i těch nejnáročnějších milovníků tohoto černého nápoje. Inovativní receptury funkčních káv jsou na českém trhu absolutní novinkou. Nabídka je doplněna o vysoce kvalitní baristické příslušenství a elegantní porcelánové sady. Pod značkou Aurile jsou i nově zařazeny čaje.