Členství FM Group

FM Group je pro ...

FM Group eshop

Chcete se nejdřív seznámit s produkty firmy FM Group ? navštivte náš eshop www.fm-group-parfemy.cz
Banner

FM Group pro každého

FM Group může využít opravdu každý pro sebe, pro svou rodinu, pro své známé, pro svou potřebu, pro svou domácnost, pro svou firmu, jako dárky  .... no zkrátka pro každého !

FM Group registraceNákupem pro sebe můžete ušetřit zajímavé peníze.

Prodejem zboží svým známým, kamarádům, kolegům si můžete slušně přivydělat.

Můžete si vytvořit skupinu členů FM Group a tím si vytvořit slušný pasivní příjem.

Všechny možnosti záleží jen na Vás - jde ušetřit 100,- Kč až tisíce. Jde prodejem vydělat 100,- Kč až desetitisíce. Skupinou členu lze vydělat od 100,- Kč až po statisíce. VŠE OPRAVDU ZÁLEŽÍ NA VÁS. Nejsou zde žádné povinné nákupy, úkoly, setkání apod. co znáte od jinud. Rozhodně pro ty, kteří chtějí v našem týmu - skupině RADU dostanete, a né jenom jednu :-)

Možnosti profesí:

  • Studenti - nakoupíte se slevou, ušetříte na Vánoce. Nabídnete spolužákům o přestávkách - tedy povinnost být ve škole pro Vás bude radost - když tam můžete vydělávat :-). Jste mladí a můžete si postupně tvořit skupinu a jednou můžete dělat práci, která Vás baví a nebude Vás rozčilovat nízký nástupní plat.
  • maminy na mateřské - počítáte každou korunu ? chcete si přivydělat, chcete si během mateřské vytvořit slušný základ pasivního příjmu a po mateřské pak nemuset spěchat do práce ? Naše skupina má mnoho mamin na mateřské, které začaly s přivýdělkem pár stovek, pár tisíc až po desetitisíce, a to vše s koloběhem kolem dětí.
  • zaměstnanci - máte kolem sebe kolektiv ? každý si kupuje naše zboží, záleží jen na Vás - jestli si bude kupovat od Vás či v obchodě.
  • nezaměstaní - nemůžete najít práci ? žádné investice nejsou potřeba - je to pro Vás šance. Bez nějakých nákladů můžete začít vydělávat.
  • podnikatelé - například: kadeřnice - zákaznici nabarvíte hlavu a v době čekání si prohlíží časopis - místo toho naše katalogy, dá si kávu nebo čaj - tedy naší FM Group Aurile, vybere si zboží - udělá Vám další kšeftík, nebo si chce nakupovat více - tedy s výhodami členství - zaregistrujete ji. Když odejde - vyperete ručníky v FM Group prášku a aviváži, umyjete si ruce FM Group mýdlem, podlahu vytřete našimi čistícími prostředky.
  • nebo autoservis - přezouváte klientovi auto - čeká a opět může si dát naší kávu či čaj, prohlídnout si naše katalogy, koupit si produkty FM Group pro auto, atd. A jako poděkování za využití Vašich služeb - můžete zákazníkovi nabídnout členství v FM Group a tím využít všechny výhody FM Group.
  • důchodci - musíte chodit ještě do práce, aby jste si přivydělali nebo máte volno ? V každém případě - díky svým životním zkušenostem a lidem, které znáte - od vnoučat, dětí a celé rodiny, sousedů, kolegů i bývalých - máte velké možnosti.

Zkrátka - jakákoliv životní etapa, jakákoliv profese, jakákoliv životní finanční situace - všichni můžou být odměněny podle svých činů za doporučení produktů firmy FM Group

Myslíte si, že nemáte komu nabídnout ? Tak si odpovězte na otázku - znám já někoho z výše popsaných ?? Znáte ?? Tak neváhejte - nic neriskujete - u nás můžete jen získat.

Chcete zodpovědět nějaké dotazy ? Neváhejte - zavolejte nebo nám napište kontakt - my se Vám ozveme a dotazy zodpovíme :-) 724 443 743